O Mnie

Witajcie w moim sklepie

Niektórzy Was mogą mnie już kojarzyć , niektórzy jeszcze nie, wiec napisze kilka słów o sobie oraz o tym jak zrodził się pomysł na stworzenie Pensive Couple, bo właśnie dzięki niemu tutaj trafiliście.

Mam na imię Sławek, mam 23 lata i jestem zwykłym chłopakiem, ale z niezwykłymi, często nawet wręcz szalonymi marzeniami i pomysłami, które staram się realizować krok po kroku.

Czasem większym krokiem, czasem mniejszym, ale zawsze do przodu. Jednym z takich szalonych pomysłów było właśnie stworzenie gadżetu Pensive Couple

Jak to się zaczeło?

Pewnego dnia zbliżały się walentynki, więc i czas kupowania upominków, ale jak zawsze miałem problem co wybrać, bo wszystkie prezenty były według mnie nudne i przereklamowane.

Stwierdziłem, że zrobię dla mojej dziewczyny coś czego jeszcze nie miała. Miało to być coś co ją zaskoczy i sprawi, że zapamięta ten prezent i ten czas na bardzo bardzo długo.

Tak zrodził się pomysł na wspólny wieczór z naszymi wyjątkowymi przemyśleniami, wspomnieniami, dużą dawka śmiechu i zabawy.

Ułożyłem całą instrukcję zamykania myśli i spisałem ją na karteczce. Kupiłem potrzebne do tego elementy i złożyłem to wszystko tak, aby tworzyło jedną całość.

Gdy wręczałem go mojej drugiej połówce była zaskoczona i do końca nie wiedziała czego się spodziewać. Wytłumaczyłem jej o co dokładnie w tym chodzi i okazało się, że jest zachwycona!

Pod koniec wspólnego wieczoru usłyszałem dokładnie to co chciałem:

„Jeszcze nikt nigdy nie dał mi takiego oryginalnego prezentu”.

Te magiczne słowa dopełniał ogromny szczery uśmiech.

Jest to niesamowite i wyjątkowe uczucie kiedy wiesz, że prezent który komuś podarowałeś zostanie w jego pamięci na długi czas.

Postanowiłem więc to wszystko ulepszyć, dopracować i podzielić się nim z innymi ludźmi. Niech każdy ma okazje zaskoczyć bliska sobie osobę.